
Блок живлення для ноутбука Dell 65 W 19.5 V 3.34 A 4.5 3.0 x 0.6 mm LA65NS2-01
399 ₴
- Немає в наявності
- Код: LA65NS2-01
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
