
Блок живлення для Asus A17-150P1A ADP-150CH B 20 V 7.5 A 150 W 4.5x3.0mm Orig
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 150CH
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 7.5 A |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5х3.0-PIN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
