
Блок живлення ADP-90YD B для ноутбуків Asus 19 V 4.74 A 90 W 5.5*2.5mm Оригінал
749 ₴
- В наявності
- Код: ADP-90YD B
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴

