
Блок живлення PA-1650-78 для ноутбуків Asus 19 V 3.42 A 65 W 4.0*1.35 mm Оригінал
699 ₴
- В наявності
- Код: 4.0*1.35
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴
