
Акумуляторний шуруповерт PROFI-TEC PCD3520BL POWERLine (2×PT2020MP (2.0 Аг), зарядний пристрій)
2 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 006074
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний шуруповерт PROFI-TEC PCD3520BL – це ручний електричний інструмент, призначений для закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та гайок), а також для свердління отворів свердлами, що мають циліндричний хвостовик діаметром до 10 мм. Особливості акумуляторного шуруповерта PROFI-TEC PCD3520BL: Двошвидкісний редуктор; Плавне регулювання швидкості обертання шпинделя; Швидкозатискний патрон; Функція блокування шпинделя; Функція реверсу; Надійний та високоякісний електродвигун; Прогумована рукоятка; Вся лінійка інструментів сумісна та працює від батарей MAKITA LXT. Комплект поставки: Акумуляторний шуруповерт PROFI-TEC PCD3520BL; Акумулятори PT2020MP (2.0 Аг) ×2; Набір головок (5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм) ×9; Зарядний пристрій; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Battery type | Li-ion |
| Battery voltage | 20 В |
| Chuck diameter | 10 мм |
| Chuck type | безключовий швидкозатискний |
| Engine type | безщітковий |
| Maximum drilling diameter (metal) | 10 мм |
| Maximum drilling diameter (wood) | 22 мм |
| Maximum torque | 28 Нм |
| No-load speed | 0 – 400 / 1400 об/хв |
| Number of operating speeds | 2 |
| Package dimensions | 310×280×80 мм |
| Power supply | акумулятор |
| Warranty | 24 місяці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870 ₴








