
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
3 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005915
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL – потужний, високопродуктивний інструмент професійного класу, призначений для розпилювання деревних заготовок, а також металевого профілю або труб, виконання технологічних прорізів у різних за структурою матеріалах. Особливості акумуляторної шабельної пили PROFI-TEC BJR2032BL: Вбудоване світлодіодне підсвічування допомагає ефективно працювати в умовах поганої видимості;; Пускова кнопка блокується, щоб уникнути випадкового включення інструменту; Регулювання частоти ходу пиляльного полотна в широкому діапазоні; Витривалий і надійний двигун сприяє продуктивному виконанню пиляльних робіт, стійкий до надмірного перегріву та перевантаження; Можливість швидкої зміни пиляльних полотен без використання додаткових інструментів; Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT. Комплект поставки: Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL; Шабельні полотна х 4; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Упаковка - картонна коробка; Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Battery type | Li-ion |
| Battery voltage | 20 В |
| Engine type | безщітковий |
| Maximum cutting depth (wood) | 255 мм |
| Package dimensions | 410×180×190 мм |
| Power supply | акумулятор |
| Stroke length | 32 мм |
| Stroke rate | 0 – 3000 хід/хв |
| Warranty | 24 місяці |
| max-propyl-truby-90 | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 670 ₴





