
Блок живлення для ноутбука Acer 19.5 V 9.23 A 180 W 5.5×1.7 ADP-180MB K Slim Оригінал
1 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADP-180MB K
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
