
Оригінальний блок живлення для ноутбука Asus ROG 19.5 V 11.8 A 230 W 6.0×3.7 ADP-230GB B
2 299 ₴
- В наявності
- Код: ADP-230GB B
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 11.8 A |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.0х3.7-PIN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

