
Блок живлення для ноутбука Acer MSI Chicony A17-230P1A 230 W 19.5 V 11.8 A 5.5×2.5 mm (оригінал)
1 849 ₴
- В наявності
- Код: 230P1A
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicony |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴
