PROFI-TEC QBCD20/4 quick – це високоефективний швидкозарядний пристрій, розроблений для заряджання всіх типів акумуляторних батарей серії PowerLine. Пристрій підтримує технологію швидкого заряджання (Quick Charge) та забезпечує стабільну та безпечну подачу струму до 4.0 А . Особливості зарядного пристрою PROFI-TEC QBCD20/4 quick: Адаптивна подача струму забезпечує оптимальний заряд для ефективного збереження ресурсу акумулятора; Міцний корпус виготовлений з ударостійких матеріалів, що підвищують довговічність та надійність пристрою; Вбудований захист забезпечує безпечну роботу, запобігаючи перегріву, короткому замиканню та стрибкам напруги; Світлодіодна індикація дозволяє легко контролювати процес заряджання та поточний стан акумуляторів. Комплект поставки: Зарядний пристрій PROFI-TEC QBCD20/4 quick; Гарантійний талон; Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Battery type | Li-ion |
| Current | 4,0 А |
| Current frequency | 50 Гц |
| Maximum output voltage | 20 В |
| Package dimensions | 160×115×80 мм |
| Supply voltage | 220 В |
| Warranty | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴







