
Холодильник MPM 182-KB-39 173 л 40 дБ чорний (наЗамовлення)
15 000 ₴
- В наличии
- Код: ALG-10001
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Однодверний холодильник MPM 182-KB-39. Об'єм: 173 л. Рівень шуму: 40 дБ. Колір: чорний. Система охолодження: статична. Клас енергоефективності: E. Висота: 85 см. Ширина: 55 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 57 см мм |
| Доставка | Доставка по всіх регіонах України |
| Клас енергоефективності | E |
| Цвет | Черный |
| Мoдель | 182-KB-39 |
| Наявність товару | Доставляється під замовлення зі складів ЄС, доставка від 4 днів |
| Объем | 173 л л |
| Состояние | нові |
| Ширина | 55 см (мм) |
Информация для заказа
- Цена: 15 000 ₴
