
Дводверний холодильник Amica KGCL 387 115 W (наЗамовлення)
17 500 ₴
- В наличии
- Код: ALG-10008
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двокамерний холодильник Amica KGCL 387 115 W. Об'єм: 267 л. Висота: 170 см. Колір: білий. Клас енергоефективності: A+.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amica |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 170 см мм |
| Доставка | Доставка по всіх регіонах України |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Цвет | Белый |
| Мoдель | KGCL 387 115 W |
| Наявність товару | Доставляється під замовлення зі складів ЄС, доставка від 4 днів |
| Объем | 267 л л |
| Состояние | нові |
| Ширина | 55 см (мм) |
Информация для заказа
- Цена: 17 500 ₴
