
Блок живлення для HP 19.5 V 4.62 A 90 W з роз'ємом 4.5x3.0 мм для ноутбуків HP Pavilion, ProBook, Envy
499 ₴
- В наявності
- Код: 4.5*3.090W
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
