
Блок живлення для HP 19.5 V 7.7 A 150 W 4.5 мм*3.0 мм (внутрішній пін, синій)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 150W45mm0
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Тип роз'єму | 4.5х3.0-PIN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
