
Блок живлення ADP-65GD B для ноутбуків Asus 19 V 3.42 A 65 W 4.5*3.0 mm Оригінал
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4.5*3.0о
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴
