
Акумуляторний шуруповерт PROFI-TEC PCD4020BL POWERLine (2×PT2020MP (2.0 Аг), зарядний пристрій)
2 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005937
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний шуруповерт PROFI-TEC PCD4020BL - потужний існтрумент забезпечує виконанн язавдань з вкручування та викручування різних різьбових з’єднань, а також роботу з будь-яким видом кріпильних елементів, характеризується високою ефективністю та гарантує тривалий термін служби. Особливості акумуляторного шуруповерта PROFI-TEC PCD4020BL: Безключова заміна оснастки обумовлена патроном швидкозатискного типу; Витривалий безщітковий двигун економно витрачає запас енергії блоку живлення і невибагливий в обслуговуванні; Потужний світлодіод забезпечує яскраве підсвічування робочої зони для кращої видимості при поганому освітленні; Ергономічний дизайн та прогумована рукоятка для комфортного використання; Корпус запобігає попаданню пилу та вологи всередину механізму, що гарантує його довговічність; Оснащений двошвидкісним редуктором, а також електронним регулюванням обертів, що значно розширює сферу застосування; Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT. Комплект поставки: Акумуляторний шуруповерт PROFI-TEC PCD4020BL; Акумулятори PT2020MP (2.0 Аг) ×2; Зарядний пристрій BC20V; Пластиковий кейс; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Battery type | Li-ion |
| Battery voltage | 20 В |
| Chuck diameter | 10 мм |
| Chuck type | безключовий швидкозатискний |
| Engine type | безщітковий |
| Maximum drilling diameter (metal) | 13 мм |
| Maximum drilling diameter (wood) | 38 мм |
| Maximum torque | 40 Нм |
| No-load speed | 0 – 500 / 1700 об/хв |
| Number of operating speeds | 2 |
| Package dimensions | 300×275×80 мм |
| Power supply | акумулятор |
| Warranty | 24 місяці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴









