
Акумуляторний прожектор з режимом червоного освітлення PROFI-TEC PT3100G POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005912
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний прожектор PROFI-TEC PT3100G - легкий та надійний пристрій використовується як переносне автономне джерело світла, високоефективні світлодіоди забезпечують високу яскравість та економію заряду аккумулятора. Особливості акумуляторного прожектора PROFI-TEC PT3100G: Складна основа та ручка з 4 монтажними магнітами; Високоякісні світлодіоди забезпечують високу яскравість; Вбудований USB-порт 5В, 1А для підзарядки телефонів; Міцний корпус з АБС-пластику; Дальність освітлення до 30 м; Колірна температура 5500К означає, що світловий промінь має яскраво білий колір; Адаптери дозволяють використовувати прожектор з акумуляторами Profi-Tec, Makita, Titan, Dewalt, Milwaukee. Комплект поставки: Акумуляторний прожектор PROFI-TEC PT3100G; Адаптер для роботи від акумуляторів Profi-Tec/Makita/Titan; Адаптер для роботи від акумуляторів Dewalt/Milwaukee; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Упаковка – картонна коробка; Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Battery type | Li-ion |
| Battery voltage | 20 В |
| Package dimensions | 270×240×105 мм |
| Power supply | акумулятор |
| Protection class | IP20 |
| Warranty | 12 місяців |
| indeks-koloru | 5500 K |
| kilkist-rezhymiv-yaskravosti | 3 |
| kilkist-svitlodiodiv | 144 шт. |
| regul-polozhennya-golovy | 90° |
| svitlovyj-potik | 800 / 1600 / 3100 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴









