
Акумуляторні висічні ножиці по металу PROFI-TEC PCN20BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
4 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005952
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторні висічні ножиці PROFI-TEC PCN20BL - компактний та зручний інструмент, призначений для різання листового металу та металочерепиці без задирок і скручування та виконання наступних робіт: профільний та прямолінійний розкрій металевого листа; монтажні роботи по влаштуванню металевої покрівлі та водостоків; кузовні роботи при ремонті автомобілів; проводити розбирання металевих листових конструкцій; проводити розкрій металевого листа знакладеним на нього шаблоном. Особливості акумуляторних висічних ножиць PROFI-TEC PCN20BL: Висока продуктивність різання; Корпус редуктора виготовлений з металу; Легка вага для комфорту оператора; Низький рівень шуму та вібрацій; Ергономічний прогумований корпус; Додаткова рукоятка підвищує комфорт при роботі; Безщітковий двигун постійного струму. Комплект поставки: Акумуляторні висічні ножиці PROFI-TEC PCN20BL; Додаткова рукоятка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Упаковка – картонна коробка; Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Battery type | Li-ion |
| Battery voltage | 20 В |
| Engine type | безщітковий |
| No-load stroke rate | 0 – 1900 хід/хв |
| Package dimensions | 350×95×210 мм |
| Power supply | акумулятор |
| Warranty | 24 місяці |
| radius-rizannya | 45-55 мм |
| tovshchyna-rizu-lystmet | 2,5 мм |
| tovshchyna-rizu-metaloc | 1,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 870 ₴









