
Оригінальний блок живлення Chicony для MSI, Asus — A15-180P1A (20V, 9A, 180 W, 5.5×2.5 мм)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: A15-180P1A
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicony |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
