
Акумуляторний фарбопульт PROFI-TEC PSG1420 Vision (2×PT2020VX (2.0 Аг), зарядний пристрій)
3 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 008058
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний фарбопульт PROFI- TEC PSG1420 Vision – універсальний інструмент для швидкого та якісного нанесення лакофарбових матеріалів, ґрунтовок, морилок, лаків, фарб для деревини та металу, засобів захисту поверхонь та інших водорозчинних і розчинникових лакофарбових матеріалів на поверхнях різної складності. Особливості акумуляторного фарбопульта PROFI- TEC PSG1420 Vision: Енергоефективний двигун забезпечує стабільну продуктивність, тривалий термін служби та надійність у роботі; Система розпилення забезпечує рівномірне нанесення матеріалу та якісне покриття поверхонь; Місткий бачок для фарби дозволяє працювати тривалий час без необхідності частого дозаправлення; Підтримка роботи з матеріалами різної в’язкості дозволяє використовувати широкий спектр лакофарбових покриттів; Регулювання подачі фарби дозволяє точно налаштовувати процес фарбування залежно від типу матеріалу; Вбудована LED- підсвітка покращує видимість робочої зони та підвищує точність нанесення фарби; Ергономічна конструкція інструмента забезпечує комфортну роботу навіть під час тривалого використання. Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT. Комлект поставки: Акумуляторний фарбопульт PROFI- TEC PSG1420 Vision ; Бачок для фарби; Сопла: 1.0, 1.5, 1.8, 2.5 мм ; Зарядний пристрій BC20V ; Акумулятор PT2020VX ( 2.0 Аг) × 2; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Упаковка – картонна коробка .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Battery type | Li-ion |
| Battery voltage | 20 В |
| Engine power | 170 Вт |
| Engine type | щітковий |
| Power supply | акумулятор |
| Productivity | 0,85 л/хв |
| Tank capacity | 1,4 л |
| Warranty | 24 місяці |
| Working pressure | 0,1-0,2 бар |
| diametr-sopla | 1,0 / 1,5 / 1,8 / 2,5 мм |
| max-vyazkist-materialu | 80 DIN/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴
