
Холодильник MPM 182-KB-39 173 л 40 дБ чорний (наЗамовлення)
15 000 ₴
- В наявності
- Код: ALG-10001
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однодверний холодильник MPM 182-KB-39. Об'єм: 173 л. Рівень шуму: 40 дБ. Колір: чорний. Система охолодження: статична. Клас енергоефективності: E. Висота: 85 см. Ширина: 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 57 см мм |
| Доставка | Доставка по всіх регіонах України |
| Клас енергоефективності | E |
| Колір | Чорний |
| Мoдель | 182-KB-39 |
| Наявність товару | Доставляється під замовлення зі складів ЄС, доставка від 4 днів |
| Об'єм | 173 л л |
| Стан | нові |
| Ширина | 55 см (мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴
