
Дводверний холодильник Amica KGCL 387 115 W (наЗамовлення)
17 500 ₴
- В наявності
- Код: ALG-10008
+380 (93) 227-14-27
Oki24- +380 (95) 059-61-28Oki24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двокамерний холодильник Amica KGCL 387 115 W. Об'єм: 267 л. Висота: 170 см. Колір: білий. Клас енергоефективності: A+.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 см мм |
| Доставка | Доставка по всіх регіонах України |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір | Білий |
| Мoдель | KGCL 387 115 W |
| Наявність товару | Доставляється під замовлення зі складів ЄС, доставка від 4 днів |
| Об'єм | 267 л л |
| Стан | нові |
| Ширина | 55 см (мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 500 ₴
